وزیر صنعت، معدن و تجارت در نخستین سفر کاری خود را بعد از معارفه رسمی به اصفهان آمد و از خط تولید ریل در نورد ذوب‌آهن اصفهان بازدید کرد .

وی در این بازدید و در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : هدف از حضور در ذوب آهن این بود که بگوییم وزارت صنعت ، معدن وتجارت در کنار ذوب آهن است و از هیچ کوششی برای حل مشکلات آن دریغ نمی کنیم .

وی افزود : تولیدریل یک اقدام بزرگ است که توسط ذوب آهن انجام شد و این امر برای دولت از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

شریعتمداری راهکارهایی برای فروش ریل ذوب آهن به راه آهن اندیشیده شده ، گفت : تولید ریل نه تنها به حل مشکلات ذوب آهن کمک می کند بلکه موجب می شود از ریل ایرانی در کشور استفاده کنیم که در راستای توسعه تولید ملی می باشد .

مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در جریان بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از این کارخانه گزارشی پیرامون‌های فعالیت‌های انجام شده ارائه کرد.

شایان ذکر است در این نشست و بازدید ، معاونین وزارت صنعت ، معدن و تجارت همچون مهدی کرباسیان رئیس هیات عامل ایمیدرو ، سرقینی، معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارتخانه مذکور ، حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، رسول زرگرپور استاندار اصفهان ، کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسئولین سازمان صنعت ، معدن و تجارت حضور داشتند .روابط عمومی ذوب آهن اصفهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *