سیستم ارسال پیام قطع گردیده به همین جهت با رمز دیروز اعلام گردید که وارد شوید

 

بازار کاملا در شرایط انتظار قرار دارد و روزها به یک بهانه کمی حرکت هم از خود نشان میدهد و رشد بسیار ناچیز دیروز هم بخاطر حرکت طلای جهانی بود که در لحظاتی به ۱۷۲۰ دلار نیز رسد.

 

دیروز در اتی شرایط بسیار رنج بود و در اتباطی با فعالان داشتیم اکثر بدون حرکت مانده بودند زیرا برای بدست اوردن نوسان ۲هزار تومانی ۴هزار تومان ضرر کرده  و بنابراین دست از معامله کشیده اند.

 

امروز شاهد ریزش در طلای جهانی هستیم و قیمت حتی تا زیر ۱۷۰۰ نیز ریزش نموده و مجددا به بالای ۱۷۰۰ رسیده و در ۱۷۰۶ بسر میبرد، دیروز هم گفتیم نزولی در انس خواهیم داشت و  سل روز گذشته ای که بر روی انس داشتیم توانست سود مناسبی داشته باشد!

 

اما امروز در بازار با این ریزش و فعلا قیمت سکه نقدی در ۱۱۷۷قرار دارد و اگر این روند ادامه پیدا کند پیش بینی ما این است که سکه نقدی تا ۱۱۳۰ هم افت کند.

 

هنوز روند تایید شده ای در نمودار سکه تحویل دیماه نداریم و و قمیت دیروز هم نتوانست از مقاومت ۲۳.۶ فیبوناچی در ۱۲۶۲ عبور کند و همچنان همه چیز در ابهام قرار دارد

 

اگر بازار از این مقاومت عبور نماید سیگنال خرید به هدف ۱۲۸۰ خواهیم داشت و در غیر این صورت با شکست اهداف گفته شده دیروز در ۱۲۳۹ و ۱۲۳۶ وارد فروش خواهیم شد( توجه کنید که در بازار بدون نوسان این فروش شاید در زمانی که به قیمت مورد نظر برسد مجددا برگشت شده و نتواند بازدهی برای شما داشته باشد پس احتیاط کنید) ریزش تا ۱۲۲۰ میتواند یکی از اهداف تکنیکالی نمودار دیماه باشد.

 فعلا که بازگشایی بازار نشان از همان قیمت ستلمنت دیروز دارد ولی بایستی کمی دیگر منتظر باشیم