دیروز همانگونه که برای بازار آتی پیش بیینی نموده بودیم اتفاق افتاد و هم بازار منفی شد و هم سیگنال فروشی که در ۱۴۸۰ اعلام کرده بودیم با هدف ۱۴۶۰ و ۱۴۳۰ به وقوع پیوست.

احتمالا امروز نیز بازار منفی خواهیم داشت زیرا در زیر قیمت ستلمنت فروش های زیادی ایجاد میگردید و قیمت آتی در محدوده حساسی قرار دارد اما باید مد نظر داشت که بسیاری از خریداران هنوز در خریدهای خود مانده اند.

 

قیمت دلار و ارز از روز قبل هنوز کاهش نشان میدهد و در حال حاضر در محدوده ۱۲۵۵ تا ۱۲۶۵ سکه و دلار ۳۲۰۰در حال معامله می باشد. مرکز مبادلات ارزی نیز قیمت خود را کاهش داده و این نیز بر بازار تاثیر خواهد گذاشت همچنین اخبار دیدار مجدد جلیلی و اشتون در بازار وجود دارد ولی قابل اتکا نبوده و کماکان راه مذاکرات برای ایران باز گذاشته شده است. اخبار جدیدی نیز از پیش فروش سکه در بازار دهن به دهن پخش میشود و حتی برخی شایعات از اعلام پیش فروش به مناسب عید غدیر وجود دارد!!!

 

در نمودار امروز انچه که شاهد هستیم قیمت زیر میانگین های متحرک تایم یکساعته قرار داشته و هنوز تاییدی در این تایم برای آغاز روند صعودی نخواهیم داشت و اگر برای امروز قیمت در محدوده ۱۴۲۷ و ۱۴۲۵ مورد حمایت قرار گرفت بایستی به هدف حدود ۱۴۶۰ خرید انجام داد. اما اگر این حمایت به سمت پایین شکسته شود سیگنال فروش با هدف ۱۳۹۰ خواهیم داشت.

توجه کنید که شما تحلیل را دقیق بخوانید و در ذهن خود آماده داشته باشید که اگر انچه که نوشته بودیم با بازار مناسب دیده شد حتما انجام دهید حتی اگر پیامک ارسال نگردد اما بسیار مراقب باشید.

 

انس جهانی با اعلام بازگشایی بورس وال استریت واکنش نشان داده و هم اکنون انس در محدوده ۱۷۱۷ تا ۱۷۱۸ دلار قرار دارد و احتمالا مقاومت ۱۷۱۹ تا ۱۷۲۰ دلار فعلا سدی برای عبور قیمت خواهد بود و هدف بعدی ۱۷۲۸ خواهد بود.  در حال حاضر شاهد اتفاق خاصی در انس نخواهیم بود.

با عرض پوزش برای فردا ۵شنبه تحلیل در سایت درج نخواهد شد.

حمزه کریمی