تحلیل دیروز ما به دلیل افت شدید سکه نقدی در بازار faild گردید و بازار با نوسان مختصری دچار صف فروش شد.

 

چرا سیگنال فروش توسط ما ارائه نمیگردد؟

به دلیل این است که ما هم همانند شما شایعات مختلفی در طول روز به گوشمان میرسد و بایستی تمامی آنها را بررسی نماییم و همه شایعات چند روز گذشته مبنی بر باز شدن خرید در اول آبان بود اما ظاهرا شایعه بوده و هنوز مشخص نیست بازگشایی چه زمانی خواهد بود، امروز فردا یا…

 

همه منتظر هستیم اما شما اگر خودتان به نتیجه ای نیز رسیدید و سیگنالی داشتید حتما اعمال کنید و نظر ما برای این بازار حفظ سرمایه است بعد کسب سود!

 

برخی دوستان در خصوص سکه نقدی و ریزش آن سوالاتی داشتند:

ببیندید عزیزان شما بایستی اول مشخص نمایید که سکه را برای چه بازده زمانی خرید نموده اید اگر کوتاه مدت است حتما باید بازار را مرتب رصد کنید و با گین های کوچکی از بازار خارج شوید اما اگر میان مدت خرید کرده اید که فعلا پیشنهاد ما نگهداری است و با تحلیل های موجود یک رشد دیگر برای سکه میتوان متصور بود. هم اکنون هم بحث توافق با امریکا بازار را ترسانده و عده ای که در زیر یک میلیون خرید نموده اند با شناسایی سود در حال فروش هستند اما توافق از دو طرف دعوا فعلا تکذیب شده و بایستی منتظر اخبار جدید باشیم.

 

هم اکنون قیمت سکه در محدوده ۱۲۵۰ تا ۱۲۴۰ می باشد و احتمال رسیدن به حمایت ۱۲۰۰ در معاملات امروز وجود دارد.

 

در نمودار سررسید آبان با باز گشایی پیش گشایش شاهد تشکیل صف فروش هستیم و برای این مواقع تحلیل برای سررسیدها وجود ندارد و فعلا نظاره گر خواهیم بود

 

البته احتمال اینکه شروع به خرید پلکانی سکه نقدی کنیم دور از انتظار نخواهد بود (احتمال ارسال سیگنال نقدی نیز خواهیم داشت)

موفق باشید