بر اساس گزارش راتین بورس و به نقل از بورس نیوز جدیدترین گزارش های اعلامی شرکتها به شرح زیر می باشد:

 

شپارس:

شرکت بین المللی محصولات پارس با سرمایه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان اصلاحیه پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۹۳ براساس عملکرد واقعی دوره ۳ ماهه را منتشر کرده است.
 

این شرکت تولید کننده مواد شوینده برای هر سهم در سال مالی ۹۳ مبلغ ۵۶۱ ریال سود خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با اطلاعیه قبلی (مبلغ ۸۱۳ ریال) نزدیک به ۳۲ درصد کاهش داشته و در دوره ۳ ماهه موفق به تحقق ۹ درصد از آن مبلغ شده است.

 

“شپارس” اعلام کرده که براساس عملکرد واقعی ۳ماهه اول پیش بینی خود را تعدیل نموده و همچنین شرکت طرح تأسیس واحد سولفوناسیون را با برآورد هزینه سرمایه گذاری ۸ میلیارد تومان و میزان پیشرفت پروژه ۷۵ درصد در کارخانه واحد شماره ۲ در دست اجرا دارد و تاریخ بهره برداری از آن ۳۱ شهریور ۹۳ می باشد.

 

دکیمی:

شرکت کیمیدارو با سرمایه ۲۴ میلیارد تومانی در نامه ای اقدام به شفاف سازی در خصوص سودآوری در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۲ کرده است.

 

“دکیمی” که پیش از این برای هر سهم در سال مالی ۹۲ مبلغ ۱۰۹۰ ریال سود خالص پیش بینی کرده بود در نامه خود خبر از تعدیل مثبت ۱۲ درصدی و رشد عایدی خالص هر سهم تا مبلغ ۱۲۲۲ ریال داده است.

 

شایان ذکر است این شرکت دارویی دوره ۱۰ ماهه نخست را با تحقق مبلغ ۱۰۰۴ ریال از بودجه (معادل۸۲ درصد) به پایان رسانده است.

 

فرابورس:

شرکت فرابورس ایران با ۳۰ میلیارد تومان سرمایه پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۲ براساس عملکرد واقعی دوره ۹ ماه را منتشر کرده است.
 

فرابورس برای هر سهم در سال مالی ۹۲ مبلغ ۶۹۴ ریال سود خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با اطلاعیه قبلی (مبلغ ۷۸۲ ریال با سرمایه ۲۰ میلیارد تومان) افزایش ۳۳ درصدی داشته است.

 

این شرکت که در دوره ۹ ماهه موفق به تحقق ۷۲ درصد از بودجه خود شده علت تعدیل مثبت را افزایش درآمدهای عملیاتی به دلیل افزایش حجم مبادلات و افزایش کارمزدهای حاصل از آن اعلام کرده است.

 

شفاف سازی وپترو:

شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی در پی انتشار شایعاتی مبنی بر تعدیل منفی شرکت های پتروشیمی طی نامه ای اقدام به شفاف سازی کرده است

این شرکت سرمایه گذاری اعلام کرده افزایش قیمت گاز مصرفی شرکت های پتروشیمی تأثیری بر EPS سال مالی منتهی به ۳۱ اردیبهشت ۹۳ این شرکت و شرکت های تابعه ندارد.