تحلیل تکنیکال

تجزیه و تحلیل تکنیکال یک استراتژی معاملاتی است که سرمایه‌گذاری‌ها را ارزیابی و فرصت‌های معاملاتی را با روندهای قیمتی و الگوهای دیده شده بر روی نمودارها مشخص می‌کند. تجزیه و تحلیل تکنیکال بیان می‌کند که فعالیت‌های معاملاتی گذشته و تغییرات قیمتی یک سهم می‌تواند نشانه‌های ارزشمندی از تحرکات آتی قیمت سهم باشد.

این تحلیل در کلیه بازارهای مالی داخلی و بین المللی و دیگر زمینه‌های مشابه بسیار کاربرد است، بنابراین مشتاقان خاص خود را داشته و تحلیلگران این گروه را به دلیل اینکه اغلب اوقات با نمودار سروکار دارند، اصطلاحا چارتیستChartist می‌نامند.

تحلیل تکنیکال می‌تواند یکی از کاربردی‌ترین روش‌های مورد استفاده برای ارزیابی وضعیت بازار و سهام باشد. با توجه به وجود ابزارها و تکنیک‌های مختلف موجود در این روش همه افراد می‌توانند برای انتخاب گزینه‌های سرمایه‌گذاری خود از آن استفاده کنند و به پیش‌بینی روند قیمت‌ها بپردازند. این نوع تحلیل قابلیت دارد تا در همه بازارهای موجود مانند بازار بورس، طلا، سکه، ارز دیجیتال و … به کار رود. همچنین با توجه به اینکه برای یادگیری تحلیل تکنیکال، می بایست از مطالب آموزشی و کلاس های آموزشی استفاده کرد؛ به منظور دستیابی به مطالب و کلاس های آموزشی برای افزایش دانش بورسی خود، می توانید از دوره های آموزشی راتین بورس بهره مند شوید.

این دوره پیش نیازی نداشته و شامل مباحث آموزشی تکنیکال از مبتدی تا تحلیلگری حرفه ای بصورت جامع و کامل می باشد

هزینه این دوره نیمه خصوصی ۴.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومان می باشد و شما هم اکنون با تکمیل فرم ثبت نام زیر و پرداخت بیعانه شهریه به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان رزرو خود را سریعا انجام دهید.

شصت و سومین دوره نیمه خصوصی با ظرفیت ۹ نفر
یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۷ الی ۱۹ عصر
مدت دوره : ۳۴ ساعت طی ۱۷ جلسه حضوری
ظرفیت باقی مانده: ۴ نفر
شروع کلاس: اول تیرماه

فرم ثبت نام در این دوره

  • قیمت: ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
    پرداخت بیعانه