معرفی تکنیک پرایس اکشن

پرایس اکشن یک تکنیک معامله گری و تحلیل بازار است که به معامله گر این امکان را می دهد تا تصمیمات خود برای انجام معاملات با استفاده از حرکات واقعی قیمت بگیرد. در این تکنیک با استفاده از برخی روش های معامله گری خاص، اطلاعات گذشته می توانند به معامله گر کمک کنند تا بتواند حرکات بعدی بازار که به احتمال زیاد به زودی رخ خواهند داد را تشخیص دهد. پرایس اکشن با استفاده از تحلیل الگوهای قیمت که تلاش می کند تا نظم حاکم بر بازار که گاهی اوقات تصادفی به نظر می رسد را به شیوه ای بهتر به معامله گر ارائه دهد.

دوره آموزش پرایس اکشن (Price Action) دارای مجوز برگزاری از کمیته راهبری آموزش سازمان بورس است و دانشپذیران این دوره می توانند با استفاده از نوسانات قیمت، الگوهای نموداری، حجم معاملات و ترکیب دیگر اطلاعات بازار تصمیم بگیرند، که وارد معامله شوند یا خیر. آنها به شکلی ساده و مینیمالیستی Minimalism به بازار نگاه می کنند.

استفاده از این روش به درک خوبی از بازار نیاز دارد تا تریدر بداند که بازار چگونه حرکت می کند و نظم درونی آن به چه صورتی است. اما چیز خوبی که این روش دارد این است که تقریبا در هر بازاری کار می کند.

  • دوره E نیمه خصوصی با ظرفیت ۸ نفر
  • شنبه و چهارشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۲ صبح
  • ظرفیت باقی مانده: ۴ نفر
  • شروع کلاس: ۲۵ دیماه