سازمان بازرسی کل کشور امروز با استقرار گروهی از بازرسان در شرکت سایپا، در حال انجام بازرسی فوق‌العاده از این شرکت بوده و پذیرای شکایات و گزارش‌های مردمی از مردم است.

SAIPA

به گزارش راتین بورس به نقل از بورس پرس، درحالی از روزهای گذشته زمزمه های ورود نهادهای نظارتی به شرکت سایپا شنیده شده بود که سازمان بازرسی کل کشور با استقرار گروهی از بازرسان، نحوه فروش محصولات موضوع طرح ویژه دهه مبارک فجر و میزان ایفای تعهدات شرکت خودروسازی سایپا را به‌عنوان بازرسی فوق‌العاده مورد بررسی قرار می‌دهد.

براساس این گزارش، سازمان بازرسی اعلام کرد: طبق دستور ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور و طی حکمی از سوی نادر شکربیگی معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی، تیمی از بازرسان این سازمان مأموریت یافتند ضمن استقرار در شرکت گروه خودروسازی سایپا، نسبت به بررسی نحوه فروش محصولات موضوع طرح فروش ویژه دهه مبارک فجر و میزان ایفای تعهدات اقدام کرده و با استماع نظرات مسئولان مربوطه و بررسی اسناد و مدارک لازم گزارشی از این موضوع تهیه کنند.

بازرسان سازمان بازرسی کل کشور در گروه خودروسازی سایپا از ۱۲ الی ۱۶ اسفند پذیرای شکایات و گزارش‌های مردمی دراین‌باره از طریق شماره ۱۳۶، سامانه شکایات و اعلامات سازمان بازرسی کل کشور و همچنین به‌صورت حضوری خواهند بود.