به گزارش راتین بورس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد ۵۸.۷۵ واحدی به پله ۸۵ هزار و ۶۶۶ واحدی رسید.

 بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از ۲۲۴ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۸۷ میلیون ریال سهم طی ۱۰ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فولاد، فملی، آپ، خاهن، کگل، همراه با روند صعودی و نماد فایرا با روند نزولی کار خود را آغاز کرد.

شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با ۱۰.۱ واحد رشد به پله ۹۳۱ هزار و ۶۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۲۲۶ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۷۳ میلیون سهم طی ۳۸ هزار نوبت معاملاتی است.

فرابورس افت کرد

شاخص بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات با رشد ۴۸.۸۴ واحدی به پله ۸۵ هزار و ۶۷۳ واحدی رسید.

 بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۴۸۱ میلیون ریال سهم طی ۳۹ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز فولاد، فملی، شبهرن، پارسان، وغدیر، فارس با روند صعودی و نماد فایرا با روند نزولی کار خود را به جریان انداخت.

شاخص کل فرابورس در جریان معاملات با ۹۰.۴ واحد کاهش به پله ۹۲۵ هزار و ۶۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۹۰۹ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۲۰۸ میلیون سهم طی ۸۴ هزار نوبت معاملاتی است.