روز گذشته در ابتدای بازار، سکه نقدی سبز شد اما همانگونه که اعلام نمودیم هیجان خاصی را شاهد نبودیم و در نهایت با ریزش شدید طلا جهانی قیمت سکه نقدی تا ۱۱۴۰ کاهش پیدا نمود.

قبلا هم اعلام کرده ایم که فعلا در بازار داخلی خبر خاصی نیست و نوسانات آتی کوچک و مختصر است بنابراین باید منتظر یک موقعیت عالی باشیم

در حال حاضر سکه نقدی در قیمت ۱۱۴۵ اعلام گردیده و نوسان خاصی نداشته است

 

طلای جهانی ریزش بسیار شدیدی روز گذشته داشت و باعث ریزش تقریبا ۱۵تومانی در آتی گردید و در لحظاتی قیمت طلای جهانی به ۱۷۰۵ دلار رسید و مجددا با واکنش خریداران به سطح ۱۷۲۲ برگشته است، این سطح قبلا برای طلا یک حمایت بوده و هم اکنون به مقاومت تبدیل گردیده است و میتوان انتظار رشد تا ۱۷۳۰ را نیز داشت.

 

یک نکته که خریداران سکه نقدی بایستی توجه داشته باشند این است که اگر قیمت انس جهانی تا کریسمس رشدی نداشته باشد دیگر انتظار رشد از آن نمیتوان داشت و فقط بایستی منتظر رشد قیمت بصورت سنتی در اسفندماه و عیدنوروز باشیم که این نیز با شرایط فعلی کمی برای دستیابی در ابهام قرار دارد.

 

در تایم روزانه سررسید دیماه هنوز قیمت نتوانسته از کمند سطوح مقاومتی خود از جمله میانگین های متحرک تعریف شده عبور نماید و در نتیجه تا زمانی که در زیر ۱۲۰۰ و ۱۲۴۰ قرار داریم روند نزولی میباشد. بازار سکه توان حرکت صعودی ندارد و فقط یک خبر و یا حرکت میتواند تب آنرا مجددا داغ نماید.

 

چناچه امروز قیمت سررسید دیماه از سطح حمایتی ۱۱۷۵ و ۱۱۷۴ خصوصا ۱۱۷۰به سمت پایین حرکت نمایید سیگنال فروش با هدف ۱۱۵۰ خواهیم داشت.

به جهت سیگنال فروش دیروز مبلغ ۱۰۰تومان به حساب کاربران اعتباری افزوده خواهد شد