بالاخره در روز پنجشنبه شاهد از بین رفتن صف خرید نمادهای اتی شدیم و عوامل مختلفی از جمله عرضه سکه توسط یک صرافی و یک بانک در این امر دخیل بودند همچنین خبر و شایعه پیش فروش سکه مجددا در سطح زیادی مطرح گردیده است و باعث شد که صفوف خرید چهارشنبه در اواخر روز پنجشنبه جای خود را به صفوف فروش دهند

 

البته آفست نمودن برخی خریداران که از آینده بازار بی خبر بودند و سود مناسبی نیز بدست آورده بودند هم مزید بر علت رفتار بازار شد.

 

اعتقاد ما این است که بایستی بازار در یک شرایط متعادل به حرکت خود ادامه دهد و منفی داشتن مختصری میتواند به این امر کمک کند تا مسئولین نیز بتوانند مجددا امکان خرید را تایید نمایند (البته تا این لحظه اطلاعیه ای در این زمینه صادر نشده است)

 

طلای جهانی نتوانست از هدف ۱۷۵۰ دلار عبور نماید و این مجددا باعث ریزش گردید و هم اکنون در ۱۷۲۲ دلار متوقف گردیده و قطعا بازار به این افت هم واکنش مختصری خواهد داشت. هدف ریزش بعدی انس در ۱۶۹۵دلار خواهد بود.

 

در نمودار سررسید آبان هدفهایی که قبلا به آن اشاره شده بود بالاخره دیده شد و فعلا برای امروز نیز بازگشایی منفی بازار را پیش بینی خواهیم نمود و انچه که در تایم فریم یکساعته مشخص است حمایت مهم بازار روی ۱۵۰۰ قرار دارد و در صورتی که امروز زیر این قیمت معاملات صورت گیرد احتمالا برای روند صعودی بازار دچار کمی مشکل خواهد شد. (با توجه

 

اگر امروز اجازه خرید داده شود شاید بتوان حرکتی انجام داد در غیر این صورت بایستی هنوز منتظر باشیم ولی اگر سیگنال پیامکی فروشی نیز تایید گردد برای شما ارسال خواهد شد.