متاسفانه دیروز بازار به جهت رشد سکه نقدی و دلار حرکت صعودی انجام داد که ما از طریق پیامک و اختلالات بوجود امده نتوانستیم ارسالی داشته باشیم و زمانی دسترسی به پیامک برای ما مقدرور گردید که تقریبا به یکی از اهداف گفته شده در تحلیل ها (۱۲۸۰) نزدیک شده بود و با قرار دادن حد ضرر در ۱۲۷۰ سیگنال خرید داده شد و البته این خرید نیز ظاهرا با کمی تاخیر به دست دوستان رسید.

 

با توجه به مشکلات فنی بوجود امده برای سایت در حال انتقال سرور هستیم و امروز فقط از پیشتیبان سایت اجازه درج همین مطلب  تحلیلی را برای دوستان گرفته ایم تا بتوانیم راهنمایی لازم را داشته باشیم

 

اگر کمی به تحلیل های قبل توجه داشته باشید گفته بودیم که مقاومت ۲۳.۶ فیبوناچی در ۱۲۶۲ قرار دارد و شکسته شدن این مقاومت میتواند سیگنال خرید با هدف ۱۲۸۰ و ۱۳۱۰ باشد و این مهم دیروز محقق شد و بایستی بر اساس تحلیل ها حتما خرید می نمودید هرچند که پیامک ارسال نشده باشد.

 

یکی از دلایلی هم که نگهداری خرید برا یامروز به مسئولیت خود شما عزیزان قرار داده شده، ریزش طلای جهانی بود که تا سطح ۱۶۸۵ دلار در هر انس اتفاق افتاد و هم در حال حاضر در ۱۶۹۰ قرار دارد، در نمودار انس شاهد شکل گیری واگرایی مثبت هستیم و اگر قیمت از ۱۶۹۶ دلار عبور کند تا سطح ۱۷۱۱ دلار صعودی خواهیم داشت و میتواند برای دوستانی که در این بخش فعالیت دارند گزینه خوبی برای نوسان گیری باشد.

 

در نمودار سکه نقدی با رشد دلار بایستی به این نکته توجه داشت که اگر قیمت بالای ۱۲۰۸ و ۱۲۱۰ تثبیت گردد تا ۱۲۳۵ و ۱۲۴۰ حرکت از نظر نمودار خواهیم داشت مگر اینکه در بازار جو حاکم شود که جلوی رشد قیمتها گرفته شود.

 

اهدافی که بر اساس نمودار یکساعته سررسید دیماه میتوان متصور بود ۱۳۰۲ و ۱۳۵۰ می باشد و همچنین قیمت ۱۲۶۵ را در ۳۸.۲ درصد فیبوناچی موج اصلاحی بزرگ قبلی پیش روی خواهیم داشت.

 

در حال حاضر قیمت دلار مجددا با بالای ۳۰۰۰هزار تومان رسیده و سکه نقدی تا ۱۲۱۱ رشد و در محدوده بالای ۱۲۱۰ در نوسان است و بنظر میرسد بازار با هیجان بازگشایی گردد اگر قیمت بالای ۱۳۰۰ تثبیت گردید افرادی که خرید نکرده اند میتوانند خرید کنند و در محدوده های سقف خرید های خود را ببندند

 

این شرایط میتواند خریداران خانگی را مجددا وارد بازار نماید و این بار فاجعه قطعا از قبل بدتر خواهد بود، چون نه تزریق دلاری ظاهرا وجود دارد و نه صحبتی از مسئولین! امیدواریم که چنین نگردد