رییس اتاق اصناف ایران قرارداد با شرکت کنتورسازی ایران برای تجهیز صندوق های فروشگاهی را تکذیب کرد و گفت: در حال بررس پیشنهادات شرکت ها برای تجهیز فروشگاه ها هستیم.

2031b92253ece7308d29685278fffc0d

به گزارش راتین بورس به نقل از رادیو سهام ، علی فاضلی، رییس اتاق اصناف ایران در خصوص قرارداد اتاق اصناف ایران با شرکت کنتورسازی برای تجهیز صندوق های فروشگاهی گفت: هیچ شرکتی تا به امروز با اتاق اصناف ایران در باب صندوق های «پوز» فروشگاهی قرار داد نداشته است. هر گاه قرارداد امضا شد، اعلام می کنم.

او در واکنش به درج اطلاعاتی منوط به قرارداد طرح «باران» که مربوط به صندوق های فروشگاهی با شرکت کنتورسازی است، گفت: ما به دنبال تجهیز فروشگاه ها به صندوق ها «پوز» هستیم. به شرکت ها فرصت داده شده است که وارد شوند و طرح های خود را ارائه دهند، اما تا به حال قراردادی بسته نشده است.
چندی پیش مدیران شرکت کنتور سای ایران خبر از انعقاد قراردادی درخصوص تامین و تجهیز کلیه اصناف کشور به انواع صندوق (پوز) فروشگاهی و احتساب ۲۰۱ هزار دستگاه برای سال مالی جاری دادند که باعث رشد این سهم در بازار سهام شد. اما اکنون رییس اتاق اصناف ایران از این قرارداد اظهار بی اطلاعی کرده است.
گفتنی است به دلیل عدم شفافیت مستندات این قرارداد، سازمان بورس نیز بازگشایی نماد «آکنتور» را که برای تعدیل مثبت ۴۳۳ درصدی بسته شده بود، منوط به ارائه مدارک و مستندات درخواستی و ارائه پیش بینی قبل از ارسال و تهیه مدارک اعلام کرد.